Solidny odbiór dla Ciebie

Solidny odbiór dla Ciebie

Inwestycja w mieszkanie jest kilkudziesięcioletnim zobowiązaniem i dlatego chcemy mieć pewność, że jego stan nie będzie nas wciągał w dodatkowe zobowiązania. Kupując mieszkanie inwestujemy nie tylko nasze pieniądze, ale także czas, który poświęcamy na remont, przeprowadzkę i przystosowanie lokalu do naszych potrzeb. Niedopatrzone przy odbiorze mieszkania ukryte wady lub niska jakość wykonania mogą skutkować stratą czasu i poprawkami na własny koszt. Oczywiście nikt z nas tego nie chce.

W chwili obecnej w Polsce powstaje najwięcej mieszkań w historii. Prędkość realizacji inwestycji nie zawsze idzie w parze z dobrym wykonaniem. Deweloperzy w pośpiechu ograniczają czas na oględziny lokali, a po podpisaniu umowy deweloperskiej, potrzeby klienta nie zawsze są stawiane na pierwszym miejscu.

Odbieranie lokalu potrafi być stresującym momentem. Myślimy o aranżacjach, ekipie remontowej, przeprowadzce i jeszcze tych wszystkich formalnościach, które trzeba dopiąć. Często ulegamy emocjom i pośpieszeniom sprzedającego. Może warto się zatrzymać, wziąć głęboki oddech i spojrzeć na sprawę bez zbędnych emocji? Tak by zapewnić sobie i swojej inwestycji bezpieczeństwo? 

Większość naszych klientów nie jest specjalistami od zagadnień budowlanych i szuka kogoś, kto będzie reprezentował ich interesy przy odbiorze mieszkania, a także w innych kontekstach procesu budowlanego. Szukają kogoś komu mogą zaufać. 

Wychodząc naprzeciw, proponujemy naszym Klientom usługi inżynierskie, w których inwestycja naszego Klienta jest stawiana na pierwszym miejscu. Zapewniamy doświadczenie, wiedzę techniczną i niezbędną uwagę, dzięki którym nasi Klienci mogą cieszyć się swoim nowym domem. 

Solidny Odbiór to nie tylko odbiór techniczny mieszkania, ale również Twój Kierownik Budowy, Twój Projekt, Twój Przegląd Techniczny i inne usługi inżynierskie oraz konsultingowe.

Zachęcamy do kontaktu. 

Share: