O firmie

Solidny Odbiór jest to firma stworzona z myślą o potrzebach klienta. Jest to grupa składająca się z inżynierów, architektów, konsultantów i doradców, która pracuje nad najlepszymi rozwiązaniami dla naszych klientów.
W naszej firmie wiemy, że duże zapotrzebowanie na rynku inwestycji budowlanych nie zawsze idzie w parze z jakością, dlatego planując nasze usługi stawiamy sobie za priorytet by rozpoznać potrzeby naszych klientów tak by dostał to czego potrzebuje. Widzimy, że nasi klienci poszukują rzetelnej reprezentacji, dlatego wspólnie szukamy rozwiązań dla ich satysfakcji.
W tym momencie Solidny Odbiór koncentruje się usługach budowlanych natomiast staramy się patrzeć o jeden krok na przód. Widząc zapotrzebowanie i tendencje rynku kolejnym etapem rozwoju firmy będzie wdrażanie systemów taniego budownictwa.

Założyciel

Założycielem Solidnego Odbioru jest Piotr Kądziela, jest on inżynierem budownictwa doświadczonym w kierowaniu, zarządzaniu i negocjowaniu projektów budowlanych na rynku polskim i międzynarodowym. Ostatnie lata spędził na konsultowaniu i nadzorze międzynarodowych projektów budowlanych i organizacji procesów inwestycyjnych.
Posiada Uprawnienia Budowlane a także wykształcenie z zakresu budownictwa, zarządzania, kontraktowania i finansów. Zdobyte doświadczenie i wiedzę przekłada na kształtowanie usług Solidnego Odbioru, tak by odpowiadały potrzebom klientów.

Zachęcam do współpracy
Piotr Kądziela